Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Obec Stará Lesná je vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prírodnom prostredí významným turistickým strediskom. Ubytovanie turistov a rekreantov je možné priamo v obci alebo v jej katastri, kde sa nachádzajú hotely, rekreačné zariadenia, penzióny, rekreačné chaty a rodinné domy, ktoré ponúkajú svoje služby v oblasti stravovania, športu, oddychu ale aj zábavy.

 

20.07.2015

Návšteva divadelného predstavenia

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí naši žiaci v sprievode pani učiteliek navštívili Kežmarský hrad, kde sa každoročne uskutočňuje divadelné predstavenie.

Detail

20.07.2015

Medzinárodný deň detí

Starolesnianske futbalové ihrisko patrilo prvú júnovú sobotu deťom, ktoré sem prišli v tento teplý slnečný deň osláviť MDD.

Detail

01.06.2015

Deň matiek

Chcem Ti ďakovať za každý jeden deň a preto začínam už dnes.

Detail

18.05.2015

DEŇ MATIEK

Každý rok je druhá májová nedeľa sviatkom našich najdrahších bytostí – mamičiek. Aj my sme si uctili naše mamky a spoločne sme im pripravili milý kultúrny darček s básničkami, pesničkami, scénkami a tancami. Mamičky sme privítali v priestoroch našej školy a na úvod sa im prihovorila pani riaditeľka týmito slovami: „Milé mamičky a babičky!

Detail

16.04.2015

Veľkonočný koncert

Po vianočnom inauguračnom koncerte, ktorý sa konal 19.12.2014 v evanjelickom kostole v Starej Lesnej,prišiel čas pre „prisľúbený“ veľkonočný koncert, ktorý sa uskutočnil v piatok 10.apríla 2015 opäť v tom istom chráme.

Detail